Jak wspiera Sylimarol®?

Wspiera
w niestrawności

Wspiera
rekonwalescencję i
redukcję uszkodzeń wątroby

Odtruwa z substancji
toksycznych
(np. alkohol, leki)
Zawiera antyoksydanty

Skład

Wyciąg z polskiej odmiany
ostropestu plamistego „Silma”.

Uprawy bez GMO.

Zaufanie pacjentów i farmaceutów
od ponad 42 lat!

Sylimarol® 70 mg

30 sztuk tabletek drażowanych

Skład:
100 mg wyciągu suchego z łuski ostropestu plamistego (Silybi mariani fructus extractum siccum, DER 20-34:1, ekstrahent - metanol 90%

Dawkowanie i sposób podawania:
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 3 razy na dobę 1 tabletkę po jedzeniu, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Produkt leczniczy wymaga systematycznego stosowania, przez okres 2 - 4 tygodni do kuracji 6-miesięcznej. Czas stosowania leku należy skonsultować z lekarzem. Po konsultacji z lekarzem i po poważniejszych zatruciach można zwiększyć dawkę do 5 tabletek na dobę. Minimalna dzienna dawka wynosi 200 mg, natomiast maksymalna 400 mg sylimaryny.

Sylimarol® 35 mg

60 sztuk tabletek drażowanych

Skład:
50 mg wyciągu suchego z łuski ostropestu plamistego (Silybi mariani fructus extractum siccum, DER 20-34:1, ekstrahent – metanol 90%)

Dawkowanie i sposób podawania:
Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia: 3 razy dziennie 2 tabletki po jedzeniu, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Lek wymaga systematycznego stosowania, przez okres 2-4 tygodni do kuracji 6-miesięcznej. Czas stosowania leku należy skonsultować z lekarzem. Po konsultacji z lekarzem i po poważniejszych zatruciach można zwiększyć dawkę do 10 tabletek dziennie. Dzienna dawka minimalna wynosi 200 mg, natomiast maksymalna 400 mg sylimaryny.

Poznaj więcej produktów Sylimarol®

Leki:

Suplementy diety: